نتایج جستجو برای عبارت :

موارد پرداخت دیه از بیت المال

#موارد_پرداخت_دیه_از_بیت_المال
هرگاه در اثر خطای قاضی، در حکم و یا تشخیص موضوع و یا تطبق حکم بر موضوع، ‌شخص بی‌گناهی محکوم به مرگ شده و متحمل خسارت بدنی شود دیه قتل یا جراحت از بیت‌المال است، خطای قاضی به این علت که قاضی شرایط قضاوت را ندارد و یا خلاف کتاب و سنت حکم کرده است. 
در مواردی که لوث علیه شخصی محقق شده باشد ، ولی اولیاءدم حاضر به قسامه نشوند، در صورتی که متهم و اقربای او قسامه را اجرا کنند ، قصاص از متهم ساقط شده و بیت‌المال،‌ دیه مق
یه نگاهی بندازیم به حکومت معاویه و امام علی( ع)بزرگترین تفاوتی که این دو حکومت داشتن این بود که در زمان معاویه  به مردم فقیر و بیچاره که عموم جامعه رو تشکیل میدادن ظلم میشد و بیت المال بین مسئولین و آقایان ژن خوب تقسیم میشد و مردم عادی هر روز بدبخت تر و بیچاره تر میشدن ولی زمان حکومت امام علی (ع) برعکس این حالت اتفاق افتاد و آقایانی که نمیتونستن بیت المال رو حیف و میل کنن بعد از مدتی به جنگ امیرالمؤمنین رفتن. در حقیقت در هردو حالت مردم امیر المو
على بن ابى رافع مى گوید:
من نگهبان خزینه بیت المال حضرت على بن ابى طالب (علیه السلام ) بودم .
در میان بیت المال گردن بند مروارید گران قیمتى وجود داشت که در جنگ بصره
به غنیمت گرفته شده بود. دختر امیرالمؤمنین کسى را نزد من فرستاد و پیغام
داد که شنیده ام در بیت المال گردن بند مرواریدى هست . من میل دارم آن را
به عنوان امانت ، چند روزى به من بدهى تا در روز عید قربان خود را با آن
آرایش دهم و پس از آن بازگردانم . من پیغام دادم به صورت مضمونه (که در
صورت ت
232-  و من کلام له (علیه السلام)> کلم به عبد الله بن زمعة و هو من شیعته، و ذلک أنه قدم علیه فی خلافته یطلب منه مالا <فقال (علیه السلام) : ‏إِنَّ هَذَا الْمَالَ لَیْسَ لِی وَ لَا لَکَ وَ إِنَّمَا هُوَ فَیْ‏ءٌ لِلْمُسْلِمِینَ وَ جَلْبُ أَسْیَافِهِمْ فَإِنْ شَرِکْتَهُمْ فِی حَرْبِهِمْ کَانَ لَکَ مِثْلُ حَظِّهِمْ وَ إِلَّا فَجَنَاةُ أَیْدِیهِمْ لَا تَکُونُ لِغَیْرِ أَفْوَاهِهِمْ. 

خطبه 232-با عبدالله بن زمعه احتیاط در بیت المال این امو
مشخصا دل بستن به امریکا یا اروپا و کلا به غرب، ریشه‌ی مشکلات جامعه و حکومت ما نیست بلکه حداکثر می توان آن را یک مانع پیشرفت و عامل کند شدن نامید. اما ریشه‌ی مشکلات چیست؟ریشه‌ی مشکلات همانا مسئولیت ناپذیری و یا به عبارت قابل فهم تر خیانت در مسئولیت است. وقتی هر کسی در هر اداره و منصب و جایگاهی قرار می گیرد، شرح وظایفی دارد و مسئولیت هایی را پذیرفته است که برای محقق کردن آن ها هم امکانات در اختیار او قرار داده می شود و هم به او حقوق پرداخت می شو
در ترجمه جمله ،گاهی در امتحان به محض دیدن کلمه ای مشکل از ترجمه بقیه کلمه ها صرف نظر می کنیم .
باید به یاد داشته باشید که در زبان فارسی کلمه های عربی زیادی وجود دارد که حتی خود ما نیز آنها را بکار می بریم .
أنت         قبلت          کلام             والدک       و       الان           تعمل          به .
أنت       قبلـ  ت        کلام             والد   ک      و       الان        تــ  عمل        بــ  ه.
کلمه هایی که در فارسی بکار برده می شوند:
قبل  : قبو
در رابطه با انحصار وراثت دیه می توان عنوان نمود که پس از پرداخت دیه توسط شرکت بیمه به دادگاه ، مبلغ دیه به حساب سپرده ی مخصوصی که حساب بیت المال است ، واریز می گردد تا زمانی که اولیاء دم و وراث بر اساس گواهی انحصار وراثت دیه شناسایی شوند ، مبلغ دیه در حساب باقی می ماند و با ارائه ی گواهی انحصار وراثت توسط اولیاء دم ، دیه به آنها پرداخت خواهد شد .مدارک لازم برای انحصار وراثت دیه ، شامل ؛ شناسنامه و گواهی فوت متوفی ، سند ازدواج متوفی در صورت تاهل
لوازم پرداخت کاری:
لوازم پرداخت کاری شامل تمامی تجهیزات و ملزومات مورد استفاده در صنعت پرداختکاری و یا پرداخت کاری میباشد.
این ملزومات شامل :
گیلانس پرداختکاری ، گیلانس نخی لی پرداخت کاری ، گیلانس سفید پرداختکاری ، گیلانس پشمی پرداخت کاری ، واکس
پولیش ، واکس پرداختکاری ، دستگاه پرداخت موشکی ، دستگاه پرداختکاری موشکی ، دستگاه پولیش پرداختکاری ، دستگاه
پرداخت کاری خرطومی یا پرتابل ، فرچه پرداخت کاری ، فرچه پولیش کاری ، اسکاچ پرداختکاری
سوالی برای عدالتخواهی در ورزش و سلامت جامعه
زمان جنگ هزاران میلیارد تومانی که اکنون برای ورزش قهرمانی از وزارتخانه تا فدراسیون و باشگاهها و مربیان و ... هزینه میشود , هزینه نمیشد کسی هم نمیگفت برای آبروی کشور و اسلام و انقلاب باید هزینه کنیم. اکنون بیش از 30 سال است داریم هزینه ریالی و ارزی میدهیم به کجا رسیدیم؟ با این هزینه های 30 ساله چه مقدار فقر زدایی و اشاعه خیرات که می توانستیم انجام دهیم و نکردیم. عدالت حاکمان به چه معناست. آیا با این هزین
مبارزه با رانت و اختلاس می تواند از معبر "امر به معروف و نهی از منکر" تجلی پیدا کند ! این دو با هم رابطه ی عکس دارند! اگر "این" کم شود "آن" زیاد می گردد!
مبارزه با اختلاس و رانتخوری ها و دزدی ها و ارتزاق ناصواب از بیت المال، فقط کار نهادهای نظارتی و صاحبان سِمَت نیست! من و تو نیز دخیلیم!
اگر در جامعه ای امر به معروف و نهی از منکر توسط مردم یک جامعه عملی شود، ریسک اختلاس و بیت المال خوری! بالا می رود.اما چه کنیم که عموم مردم بخاطر آسیب های بعدی و به خطر
در دوران حکومت امام علی (علیه السلام)، به آن حضرت خبر رسید که «ابن هرمه» مامور حکومتی ناظر بر بازار اهواز، مرتکب خیانتی شده است. امام (علیه السلام) پس از اطلاع، به فرماندار خود در اهواز چنین نوشت:
هنگامی که نامهٔ مرا خواندی، ابن هرمه را از نظارت بازار برکنار دار و او را به مردم معرفی کن و به زندانش بیفکن و آبرویش را بریز و به همه بخش‌های تابع اهواز بنویس که من (علی) چنین عقوبتی برای او معین کرده‌ام. مبادا در مجازات او غفلت یا کوتاهی کنی، که نزد
نقل از همرزم شهید:
مأموریت 45 روزه ای داشتیم که حمله ای صورت نگرفت و می خواستیم به شهرمان برگزدیم. به شهید کرمی گفتم:مگر شما همراه ما نمیای ؟ گفت : نه ما حدود 45 روز ازبیت المال مصرف کردیم و خرجمان کرده اند و به ما آموزش داده اند و حالا وجدانم قبول نمی کند که هیچ کاری نکرده ام و بخواهم برگردم.او نیامد تا اینکه حمله شد و به فیض شهادت رسید./راهیان نور
پرداخت کاری فلزات چیست ؟
پرداخت کاری فلزات چیست ؟ در ادامه مطلب به توضیحات می پردازیم.
پرداخت کاری فلزات شامل جلادادن و یا پولیش به فلزاتی میباشد که احتیاج به براق شدن دارند.
فلزاتی همچون:
پرداخت کاری برنج،پرداخت کاری استیل،پرداخت کاری لوله،پرداخت کاری آلومینیوم،پرداخت کاری مس،پرداخت کاری
شیرآلات،پرداخت کاری لوستر،پرداخت کاری طلا،پرداخت کاری نقره،پرداخت سطح فلزات میباشد.
پرداخت فلزات:
پرداخت فلزات با توجه به نیاز مشتری و همچنین پرد
سخنگوی قوه قضائیه:
بازگرداندن بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان از اموال بدهکار بزرگ بانکی به بیت‌المال از جمله اقدامات قوه‌قضائیه برای مبارزه همزمان با فساد اقتصادی و بازگشت اموال بیت‌المال در چند وقت اخیر بوده است.
پ ن: اگر مردم بدانند دولت در یک سال چقدر در آمد دارد و چقدر هزینه می کند وهمچنین  برگشت پولهای اختلاس شده به خزانه دولت، کجا هزینه می شود، بسیاری از مشکلات و سوء ظن ها نسبت به مسئولین بر طرف خواهد شد.
دولت و نهادها که شیشه ای نباشند شا
میگه مبارزه با استکبار؟!آمریکا رو بیرون کردیم که ثروتمون رو نبرند؛ حالام که دارن میبرن!!!میگم الان حکم اون داداش قلدریه که حق خواهر برادراشو داره میخوره...درسته اینم استکباره و باید گوششو تابوند و سر جاش نشوند کاری که هرچند دیر اما بالاخره با جناب رئیسی شروع شده و ان شاءالله ادامه هم پیدا خواهد کرد.اما این کجا و اونجا که کسی خارج از خانواده بیاد و سرمایه خانوادگی اونا رو بخواد تاراج کنه؟!باید بر غیرت و همت همچین خانه و خانواده ای فاتحه خواندب
در دوره ی دهم ما شاهد بودیم بسیاری از نمایندگان شایسته نمایندگی نبودند و یا شایستگی خود را از دست دادند. که مهمترین آنها قبول 20دقیقه ای برجام بدون اجازه اظهار نظر مخالف در صحن علنی مجلس، توهین به اشخاص و کارمندان و مامورین و از این دست ، موجب شد عموم جامعه خواستار شفافیت و مسخص شدن آرای نماینده ها و سخنان و جهت گیری نمایند گان مجلس شد. امری که در پارلمانهای کشورهای دیگر مرسوم است. 
در دوره دهم لایحه شفافیت متاسفانه به جایی نرسید ولی اکنون ما
«کتاب الزّکاة»بابأنّه لیس على الحلی و سبائک الذّهب و نقرالفضّة و الجوهر زکاةمحمّد بن یعقوب ، عن محمّد بن إسماعیل ، عن الفضل بن شاذان ، عن صفوان بنیحیى ، عن ابن مسکان ، عن محمّد الحلبی ، عن أبی عبداللّه‏ علیه السلام قال : سألته عن الحلی أفیهزکاة ؟ قال : لا(1).بابزکاة المال الغائب و الدّین و الودیعةمحمّد بن یعقوب ، عن محمّد بن إسماعیل ، عن الفضل بن شاذان ، عن صفوان بنیحیى ، عن منصور بن حازم ، عن أبی عبداللّه‏ علیه السلام فی رجل استقرض مالاً فحال
جهت دریافت شناسه پرداخت در بیمه روستاییان و کشاورزان شما باید به نزدیکترین کارگزاری که در منطقه شما وجود دارد مراجعه کنید و شناسه را دریافت کنید امروزه با پیشرفت سیستم های اینترنتی شما هم میتوانید با تماس به کارگزارها و دریافت شناسه اقدام کنید و از طرق آدرس زیر نسبت به پرداخت اینترنتی آن اقدام کنید https://opg.bki.ir/GetInfo.aspx?pnlk2idntpl331
مطابق تصویر موارد خواسته شده را وارد نمایید و دکمه ثبت را بزنید.
مطابق تصویر موارد خواسته شده را وارد نمایید و دکمه ث

بالاترین امید مردم برای انتخاب یک نماینده، تاثیرگذاری در امور مرتبط با معیشت است. میلیون ها تومان برای تشکیل یک جلسه در مجلس و امتیازاتی که به نماینده می رسد، صرف می شود.
اگر قرار است یک امضای موازی از طرف چند نفر جایگزین مصوبات مجلس شود و نمایندگان نتوانند در مهمترین تصمیمات اقتصادی که زندگی ملت را زیر و رو می کند نظر موافق یا مخالف بدهند، خوب در مجلس را گل بگیرید تا لااقل بودجه ای هنگفت به نفع بیت المال صرفه جویی شود.
رییس مجلس، مسئول ادا
اعتراف ابن تیمیه ناصبی به هجوم به خانه حضرت زهرا علیها السلام و تهمت به اهل بیت علیهم السلام برای توجیه آن
ابن تیمیه بنیانگذار مکتب سلفیت بعد از اعتراف به اصل هجوم، برای توجیه آن دست به دروغگویی و تهمت به اهل بیت علیهم السلام زده و می‌گوید:
وَغَایَةُ مَا یُقَالُ: إِنَّهُ كَبَسَ الْبَیْتَ لِیَنْظُرَ هَلْ فِیهِ شَیْءٌ مِنْ مَالِ اللَّهِ الَّذِی یُقَسِّمُهُ، وَأَنْ یُعْطِیَهُ لِمُسْتَحِقِّهِ .
و نهایت چیزی که گفته می‌شود این است که او (ابی
جهت دریافت شناسه پرداخت در بیمه روستاییان و کشاورزان شما باید به نزدیکترین کارگزاری که در منطقه شما وجود دارد مراجعه کنید و شناسه را دریافت کنید امروزه با پیشرفت سیستم های اینترنتی شما هم میتوانید با تماس به کارگزارها و دریافت شناسه اقدام کنید و از طرق آدرس زیر نسبت به پرداخت اینترنتی آن اقدام کنید https://opg.bki.ir/GetInfo.aspx?pnlk2idntpl331
مطابق تصویر موارد خواسته شده را وارد نمایید و دکمه ثبت را بزنید.
فسخ به معنای پایان دادن یکطرفه به یک قرارداد است . دارنده حق فسخ می تواند بدون رضایت طرف مقابل اقدام به برهم زدن اجاره نماید . البته این گونه موارد بین مستاجر و موجر پیش می آید .
موارد مصرح و قانونی در خصوص این گونه موارد وجود دارد که در قبیل این گونه موارد موجر حق خواهد داشت تا فسخ و عین تخلیه مستاجر را از دادگاه بخواهد . در مواردی از قبیل انتقال ملک مورد اجاره به غیر بدون کسب اجازه از موجر ، عدم پرداخت اجاره بها در تاریخ مقرر ،  تعدی و یا تفریط
بسم الله الرحمن الرحیم

در مادۀ ۱۵۶ از قانون مجازات اسلامی (مصوب ۱۳۹۲) آمده است که فرد می‌تواند «در مقام دفاع از نفس، عرض، ناموس، مال یا آزادی تنِ خود یا دیگری، در برابر هرگونه تجاوز یا خطر فعلی یا قریب الوقوع با رعایت مراحل دفاع، مرتکب رفتاری شود که طبق قانون جرم محسوب می‌شود». در ادامه چهار شرط لازم برای جواز ذکر شده است:
دفاع ضروری باشد.
خوف عقلایی در میان باشد.
مرتکب، خودش متجاوز نباشد.
توسل به قوای دولتی [ همچون نیروی انتظامی جمهوری اسل
بسم الله الرحمن الرحیم
(شهید مهدی باکری)
یکی از دوستان نزدیک شهید باکری می گفت:
در شب های عملیات مهدی همراه بچه نمی توانست به خط بزند. باید
در مقر می ماند و عملیات را هدایت می کرد.
هر بار که بچه ها می رفتند جلو به دلیل خستگی یا طولانی بودن راه،
مقداری از اسباب های کوله شان به زمین می افتاد.
صبح وقتی آقا مهدی می خواست
ادامه مطلب
بر اساس قانون جدید مهریه، هیچ کس به‌دلیل ناتوانی در پرداخت مهریه، زندانی نمی‌شود.
مهریه
به عنوان یکی از حقوق مالی زن در ازدواج است و زن حق  دارد که هر زمان
بخواهد مهریه را مطالبه کرده و مرد مکلف به پرداخت آن است.
به گزارش مجله دلتا، ولی اکثر مردان توانایی مالی برای پرداخت مهریه را
ندارند یا در مواردی، از پرداخت مهریه سرباز می‌زنند، اما قانون در خصوص
مطالبه مهریه  سکوت نکرده و به صراحت از حق زن حمایت می‌کند.

پایان زندان برای مهریه:
بر
اس
واکس های پرداخت کاری از اصلی تزین مواد پرداخت کاری می باشند که برای صیقل دادن و پولیش نمودن فلزات استفاده می شوند .
این واکس ها با توجه به نوع رنگشان از یکدیگر تفکیک و بازسازی می شوند .
واکس ها به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند :
- واکس قرمز یا مشکی 
- واکس قوطی 
- واکس روکار 
طرز کار با واکس ها به گونه ای است که ابتدا نمد پرداخت کاری را به دستگاه پرداخت کاری متصل می نمایند و بعد به آن واکس پرداخت کاری اضافه می نمایند تا مراحل انجام پولیش آغاز شو
⭕️

بازگشت هزاران میلیاردی بیت المال

سردار رحیم نوعی اقدم از فرماندهان جبهه مقاومت و دفاع مقدس، در یکی از یادواره های شهدا بابیان اینکه در روزهای آینده سندی منتشر خواهد شد که درآن رئیس قوه قضائیه در اقدامی برای اولین بار چندین هزار میلیارد به بیت المال باز خواهد گرداند، اظهار داشت: برخی مسئولین فعلی کشور که خانواده شان،بستگان درجه یک و درجه چندمشان در خارج زندگی می کنند به واسطه #دزدی هایی که صورت گرفته وبه اضافه ارتباطاتی که با برخی
على بن ابى رافع مى گوید:
من نگهبان خزینه بیت المال حضرت على بن ابى طالب (علیه السلام ) بودم . در میان بیت المال گردن بند مروارید گران قیمتى وجود داشت که در جنگ بصره به غنیمت گرفته شده بود. دختر امیرالمؤمنین کسى را نزد من فرستاد و پیغام داد که شنیده ام در بیت المال گردن بند مرواریدى هست . من میل دارم آن را به عنوان امانت ، چند روزى به من بدهى تا در روز عید قربان خود را با آن آرایش دهم و پس از آن بازگردانم . من پیغام دادم به صورت مضمونه (که در صورت تلف
بسم الله الرحمن الرحیم
(شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی)
همسر شهید سیاهکالی این داستان را روایت کرده اند:
یک شب حمید به من گفت که به خانه دوستش برویم که تازه بچه دار 
شده اند. من هم قبول کردم و شب به خانه شان رفتیم. بعد از مدتی 
من بچه را گرفتم؛ اما بچه روی چادر من استفراغ کرد. من هم چادرم 
کثیف شد.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
(شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی)
همسر شهید سیاهکالی این داستان را روایت کرده اند:
یک شب حمید به من گفت که به خانه دوستش برویم که تازه بچه دار 
شده اند. من هم قبول کردم شب به خانه شان رفتیم. بعد از مدتی من
بچه را گرفتم؛ اما بچه روی چادر من استفراغ کرد. من هم چادرم 
کثیف شد.
ادامه مطلب
متأسفانه پرداخت وجه، ناموفق بود.
ناموفق بودن در پرداخت، میتواند ناشی از اختلال در ارتباط به اینترنت از جانب شما پیش آمده باشد.
در صورت کسری وجه، بانک شما مبلغ را حداکثر ظرف ٧٢ ساعت به حسابتان بازمیگرداند. در غیر این صورت به بانک خود مراجعه کنید.
خبر خوش برای دانشجو معلم ها
پرداخت عیدی به دانشجو معلم ها
◾️دکتر حاجی بابایی : دولت با پرداخت عیدی به دانشجو معلمان موافقت کرده و امسال پرداخت خواهد شد.
◽️دکتر حاجی بابایی در جمع دانشجو معلمان لرستان در پردیس علامه طباطبایی خرم آباد با اعلام این خبر ، افزودند که بحث کسری ۴۵ درصد هم در دستور کار است اما مرحله به مرحله باید پیش رفت.
هوشمندانه پرداخت کنید. ساده، همیشه و همه جا. زمان انتظار برای استفاده از خدمات پرداخت باز هم کمتر شد! با برنامه رسمی آسان پرداخت ( آپ )، به سادگی و به شکلی امن، همه خدمات پرداختی که قبلا با شماره گیری #۷۳۳* در دسترس بودند، در کنار امکاناتی جدید و فوق العاده، با سرعتی بسیار زیاد و کاملا رایگان قابل استفاده اند.
ادامه مطلب
تواد | 2ad
برگزیده✅✅درجه اطمینان: ۱۰ از ۱۰ ✅وضعیت پرداخت: در حال پرداختمدت فعالیت: ۳ سال
لینک عضویت ()
⚙️روش های کسب درآمد: کوتاه کردن لینکلینک های خود را از طریق این سایت کوتاه میکنید و آن را با دیگران به اشتراک میزارید.میزان درآمد: از کلیک اول۱۶ تومان درصورت کلیک روی لینک با موبایل یا تبلت و از کلیک دوم ۸ تومانکلیک با کامپیوتر ۱۵ تومان حداکثر درآمد از هر آی پی ۳۱ تومان مجموع کلیک با موبایل، تبلت، کامپیوتر 
‍♂نتیجه: این سایت تا این لحظه تن
1-زوجه باکره می تواند تا زمانی که مهریه آن به طور کامل پرداخت نشده از حق
حبس استفاده کرده و تمکین نکند اما به محض این که یک بار تمکین نماید حق
حبس ساقط می شود در این دوران با وجود عدم تمکین زوجه شما ملزم به پرداخت
نفقه هستید.شما بعد از پرداخت مهریه زوجه میتوانید دادخواست تمکین بدهید.
2-نداشتن کار شما دلیل موجهی برای عدم پرداخت مهریه و نفقه نخواهد بود و حتی
اگر پدر ایشان هم اعلام کرده باشند شما ملزم به پرداخت نفقه همسر خود
هستید. لذا اگر باکره
مجموعه آموزشی «العربیّة للعالَم» که توسط دانشگاه ملک سعود تالیف شده است، توسط برخی آموزشگاه ها به عنوان متن درسـی انتخاب شده است. یکی از مزایای این کتاب، اختصاص جلد چهارم به «العاملین فی المجال الدبلوماسیّ» و و جلد پنجم به «رجال المال و الأعمال» است.
لذا برای سهولت در دسترسی علاقمندان به یادگیری مکالمه عربی، فایل پی دی اف هر پنج جلد این کتاب را برای شما مهیا کرده ایم. لینک دانلود در ادامه مطلب موجود است.
ادامه مطلب
⭕️در صورت تاخیر در پرداخت حق بیمه عمر چه می شود؟
♦️ پاسخ
سلام چنانچه بیمه گذار بیش از یک ماه از پرداخت حق بیمه خودداری نماید از پایان یک ماه دیگر تحت پوشش بیمه نمی باشد و چنانچه قبل از شش ماه باشد بدون استرداد هیچ مبلغی و با اخطار کتبی بیمه نامه باطل خواهد شد و اگر بعد از شش ماه و پرداخت شش قسط چنین اتفاقی بیافتد در صورت فوت ارزش باز خرید و یا ارزش سرمایه مخفف هر کدام بیشتر باشد به بازماندگان پرداخت خواهد شد و در صورت حیات ارزش باز خریدی پردا
⭕️ خسارت‌های سیل سال ۹۵، هفته آینده پرداخت می شود
جهانگیری در روستای شعیبیه در خوزستان: دولت تمام خسارت‌های ناشی از سیل را جبران خواهد کرد، اگرچه خسارت‌های سیل سال ۹۵ تاکنون پرداخت نشده اما قطعا خسارت‌های سیل ۹۵ و سیل سال جاری جبران می‌شود. از هفته آینده خسارت‌های سیل سال ۹۵ پرداخت خواهد شد
◀️دقت فرمایید پس از دوسال میخواهند تازه خسارات سیل سال ۹۵ را بدهد
ایوا IVA یک اپلیکیشن پرداخت متفاوت است. آنچه ایوا به شما می‌دهد «یک تفاوت ساده» اما اثربخش است. ایوا تفاوتی ظریف برای ذوق‌های ظریف عرضه می‌کند. خدمات متنوعی نظیـرِ خـرید شـارژ و اینترنت، پرداخت قبض هـای شهـری، کارت به کارت، استعـلام و پرداخت خلافی خودرو و نیز خدمات ویژه ای مانندِ پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت های دولتی و سـازمانی در این اپلیکیشن مهیا شـده است.
ادامه مطلب
این بیمه نامه دارای 4 بخش استبخش اول :سرمایه گذاریاین بیمه نامه برای پول های خرد شما که کارخاصی نمیتوانید باهاش انجام بدین یک صندوق تشکیل میشهبه این صندوقی که تشکیل میشه یه سود تضمین شده تعلق میگیره به همراه یک سود مشارکت
بخش دوم :درمانبخش دوم این بیمه نامه درمان استهمانگونه که میدانید 5عمل اصلی وجود داره که در طول روز بیشترین عمل هایی هست که در دنیا انجام میشه وبیشترین هزینه رو داره1-عمل جراحی قلب باز2-عمل جراحی ناشی از سکته قلبی3-عمل جراحی ن
اگر می‌خواهید بهترین بیمه شخص ثالث را انتخاب کنید لازم است چند نکته ضروری و مهم را در نظر داشته باشید. این نکات شامل موارد زیر می‌شود:
قیمت بیمه‌نامه: قیمت بیمه شخص ثالث در بسیاری از شرکت‌های بیمه یکسان است. با این حال با استفاده از بیمیتو، قیمت بیمه شخص ثالث را در بین شرکت‌های مختلف، مشاهده و آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید. گاهی نیز بیمیتو بر روی این بیمه‌نامه تخفیف‌هایی ارائه می‌دهد که شما از آن‌ها نیز می‌توانید استفاده کنید.
سطح تعه
پرداخت بدهی متوفی توسط ورثه
✅ورثه تحت هیچ شرایطی مسئول پرداخت بدهی های متوفی نیستند بلکه بدهی های او از ترکه اش پرداخت میشود و اگر ترکه کفاف ندهد همان مقدار موجود به نسبت میان طلبکاران تقسیم میشود.
اگر دارایی متوفی برای پرداخت بدهی هایش کافی نباشد ورثه مجبور نیستند ثابت کنند که دارایی متوفی کفایت پرداخت بدهی های او را نکرده است. بدهی های متوفی باید به ترتیب پرداخت شود.
این بدهی ها شامل هزینه کفن و دفن ، دیون وابسته به اعیان ترکه مانند دین
طبق دستورالعمل جدید، کلیه کارتخوان های بخش حسابداری جمع شده و پرداخت فقط از طریق پرتال دانشگاه علوم پزشکی مشهد به آدرس https://ums.mums.ac.ir در دسترس می‌باشد.
# لطفاً برای هر آزمون، در همان روز یا روز قبل، اقدام به پرداخت شهریه خود نمایید.
بسم الله الرحمن الرحیم
می گوییم شجاعت می گویند ماجراجوییمی گوییم عدالت می گویند گدا پروریمی گوییم انقلابی بودن می گویند تند رویمی گوییم ولایت مداری می گویند تقلید کورکورانهمی گوییم استقلال می گویند انزواطلبی
و همچنین ...می گوییم سازش می گویند تعاملمی گوییم محافظه کاری می گویند عقلانیتمی گوییم وطن فروشی می گویند دور کردن سایه جنگمی گوییم غارت بیت المال می گویند برداشتن حق از سفره انقلابمی گوییم حقوق نجومی می گویند افزایش دستمزد به دلیل ت
حکایتی از مواجهه امیر المومنین علیه السلام با نوروز ایرانیان و بروز قطره‌ای از عدالت آن حضرت
دکتر محمد محمدی ملایری استاد تاریخ می‌نویسد:
نظیر همین رفتار و روش (عدالت) آن حضرت در مورد هدیه نوروزی بود که از سنت‌های قدیمی ایرانیان و از دیرباز نشانه لطف و صفا و وسیله‌ای برای تجدید دوستی و همبستگی بود ولی کارگزاران عثمان مانند ولید بن عقبه و سعید بن العاص آن را همچون خراجی که مکلف به پرداخت آن بودند از ایرانیان مطالبه می‌کردند و حتی فشار سعی
حکایتی از مواجهه امیر المومنین علیه السلام با نوروز ایرانیان و بروز قطره‌ای از عدالت آن حضرت
دکتر محمد محمدی ملایری استاد تاریخ می‌نویسد:
نظیر همین رفتار و روش (عدالت) آن حضرت در مورد هدیه نوروزی بود که از سنت‌های قدیمی ایرانیان و از دیرباز نشانه لطف و صفا و وسیله‌ای برای تجدید دوستی و همبستگی بود ولی کارگزاران عثمان مانند ولید بن عقبه و سعید بن العاص آن را همچون خراجی که مکلف به پرداخت آن بودند از ایرانیان مطالبه می‌کردند و حتی فشار سعی
ما در این مطلب، بطور کامل ویژگی های کت و شلوار رسمی را برایتان شرح دهیم. در این مطلب به موارد زیر خواهیم پرداخت: زمان مناسب برای خرید، ویژگی های اصلی کت و شلوار رسمی، روش ست کت و شلوار با لباس عروس، ویژگی های جلیقه مناسب، بهترین رنگ کت و شلوار، روش انتخاب پیراهن کت شلوار، روش انتخاب کراوات و پاپیون و دستمال جیب و گل یقه و بسیاری موارد دیگر که توصیه می کنیم حتما تا انتها مطالعه کنید.

مطلب کامل خرید و انتخاب کت و شلوار دامادی را مطالعه کنید.
به عنوان تعریفی از تصفیه می توان این گونه شرح داد که ، تصفیه اموال شامل پرداخت بدهی ها و تبدیل دارایی شرکت به وجه نقد می باشد .تصفیه قبل از تقسیم دارایی میان شرکای شرکت صورت می گیرد .زمانی که طلبکاران شرکت طلب خود را دریافت کنند ، سرمایه میان شرکا تقسیم می شود .زمانی که برای پرداخت دیون مبلغ کافی وجود نداشت باید از سهم شرکا برای پرداخت استفاده شود .
راه های تصفیه اموال شرکت
تصفیه اموال به دو صورت انجام می شود :تصفیه قراردادی و دوستانهدر صورتی ک
در این بخش به معرفی امکانات و ویژگی های افزونه پرداخت چند مرحله ای ووکامرس می پردازیم، یکی از ویژگی های برجسته افزونه Multi-step Checkout این است که می توانید پرداخت چند مرحله ای افقی و عمودی ایجاد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از این افزونه با ما همراه باشید.
چرا نیاز به استفاده از افزونه پرداخت چند مرحله ای ووکامرس دارم؟
کاربران از پرداخت چند مرحله ای احساس بهتری دارند چون آنها متوجه می شوند که در هر مرحله چه اطلاعاتی باید را کامل می کنند در نتیجه ا
امام جواد علیه السلام:تَأْخِیرُ اَلتَّوْبَةِ اِغْتِرَارٌ وَ طُولُ اَلتَّسْوِیفِ حَیْرَةٌ وَ اَلاِعْتِلاَلُ عَلَى اَللَّهِ هَلَکَةٌ وَ اَلْإِصْرَارُ عَلَى اَلذَّنْبِ أَمْنٌ لِمَکْرِ اَللَّهِ فَلا یَأْمَنُ مَکْرَ اَللّهِ إِلاَّ اَلْقَوْمُ اَلْخاسِرُونَ
تاخیر در توبه، خود را فریب دادن است و امروز و فردا کردن زیاد، باعث #سرگردانی است و پیامد عذرتراشی برای خدا، هلاکت است و پافشاری بر گناه در اثر آسوده خاطر بودن از مکر خداست «و از مکر خد
حسن روحانی در جمع مردم یزد در هفته سوم آبان 1398 ، قوه قضاییه را متهم به سیاسی کاری می کند. (چرا به فساد دانه درشت ها رسیدگی نمی کنید !) درحالی که غلامحسین اسماعیلی از تعلل وزارت نفت از شکایت از بابک زنجانی خبر می دهد. ایشان اظهار داشتند: چگونه ممکن است رئیس قوه مجریه از لیست اموال توکیل شده بابک زنجانی به وزارت نفت برای برگرداندن به بیت المال مسلمین خبر نداشته باشد !
آیا بانک مرکزی همین دولت نبود که از مفسد اقتصادی طلا و ارز  حمایت کرده و در ظاهر
ویزا کارت با نام، کارتهای صادره از بانکهای متصل به شبکه ویزا هستند که امکان انجام خریدهای آنلاین از سایت های خارجی ، خرید حضوری از فروشگاه های خارجی، اجاره خانه و ماشین و یا دریافت وجه نقد از دستگاه ATM را برای مشتریان فراهم می کند.عملا می توان گفت که با استفاده از ویزا کارت‌ فیزیکی با نام ، دیگر نیازی به همراه داشتن وجه نقد وجود نداشته و به راحتی می توان با خیالی آسوده سفر کرده و یا پرداخت های خود را انجام داد.
مزایای اخذ ویزا کارت :خرید اینتر
آتش تنور هر لحظه سوزنده تر می شد، چهره به آتش نزدیک کرد، فرمود: ای علی بچش طعم آتش را ! این جزای کسی است که از وضع یتیمان و بیوه زنان بی خبر باشد. 
آری این همان کسی است که کوفیان دیگر تاب عدالتش را نداشتند. 
شب بیست و یکم رمضان است و دیگر کوچه های کوفه گامهای آرام و پرصلابتش را در سکوت وهم انگیز شب نمی شنوند، او که نخلستانهای کوفه حدیث استقامتش بودند و چاههای آن مامن اسرار مگویش. 

علی، قرآن ناطق، 25 سال سکوت و خانه نشینی!! 
او علی مرتضی است؛ اولین
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
احمد شوقی در کتاب
الحریة السیاسیة فی الاسلام
مینویسد:
روزی عمر در خطبه خود اعلام کرد هرکسی مهریه همسرش را بیش از پانصد درهم قرار دهد اضافه آنرا میگیرم و به بیت المال باز میگردانم زنی اظهار داشت که سخن تو مخالف قرآن کریم است که میگوید اگر مهریه زنانتان را قنطاری قرار دهید چیزی از آنرا نمی توانید باز ستانید. عمر گفت:
کل الناس افقه من عمر حتی المخدرات
آنگاه از تصمیم خود منصرف شد
اللهم عج
پسر جوانی با موها و محاسن بور جهت صدور مجوز ازدواج مجدد به محل کارم آمده بود، هزینه ارجاع پرونده اش به دادگاه 70هزارتومان شد، قدرت پرداخت این هزینه را نداشت. کارگر مرغداری بود از یک استان دیگر به شهر ما آمده بود. دوستش هزینه دادخواستش را پرداخت کرد و رفتند... با خودم فکر می کردم آدمی که زن دارد، کارگر است، هزینه پرداخت و ثبت دادخواست خود را ندارد واقعا رن دوم به چه کارش می آید؟ اصلا آن دختری که قرار است زن دوم این آقا شود با چه امید و آرزویی تن به
شرکت پویش تجارت پارسه نوین آینده

شرکت تجارت پارسه نوین آینده فعالیت خود را از سال 1386 با هدف ارائه و توسعه خدمات نوین آغاز کرد و در سال 1398 به ثبت رسید.تجارت پارسه نوین با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در زمینه طراحی و توسعه سیستم‌های منسجم پرداخت و ایجاد ساختاری بر پایه فناوری‌های امنیتی روز دنیا، موفق به ورود به حوزه پرداخت الکترونیک شد و با عرضه خدمات با کیفیت و به‌روز، سهم مناسبی از بازار پرداخت کشور در زیرحوزه‌های مختلف به دست آورد. 
چنانچه در هنگام برگشت زدن چک، متوجه شدید که بخشی از وجه چک در حساب موجود است، ممکن است بانک صرفا اقدام به برگشت زدن چک نماید.
درچنین شرایطی به خاطر داشته باشید که مطابق ماده۵5 قانون صدور چک، حق دارید از بانک بخواهید، موجودی حساب را به شما پرداخت و برای مابقی مبلغ که پرداخت نشده، گواهی عدم پرداخت صادر نماید.
در این حالت، بانک، چک را از شما گرفته و گواهی عدم پرداخت بخشی از وجه چک، جانشین اصل چک خواهد بود.
پلاگین فرم ساز پرداخت پرستاشاپ

گاهی اوقات نیاز پیدا می کنید که مشتری مبلغ مشخصی را از طریق درگاه پرداخت
به صورت آنلاین برایتان واریز کند و یا اینکه خدماتی دارید که امکان تعیین
قیمت مشخص و ثابت را برای آن ندارید. پلاگین فرم ساز پرداخت پرستاشاپ یکی از پلاگین های ماژول درگاه پرداخت پیشرفته پرستاپی است که امکاناتی از قبیل ایجاد صفحه پرداخت مبلغ دلخواه پرستاشاپ را به شما می دهد. مهم ترین کاربردهای این پلاگین امکا

قیمت مشخص و ثابت را برای آن ندارید. پلاگین فرم ساز پرداخت پرستاشاپ یکی از پلاگین های ماژول درگاه پرداخت پیشرفته پرستاپی است که امکاناتی از قبیل ایجاد صفحه پرداخت مبلغ دلخواه پرستاشاپ را به شما می دهد. مهم ترین کاربردهای این پلاگین امکا

آن موقع که اتوبوس های درون شهری (شرکت واحد) بلیتی بود (بلیت کاغذی)،
بعضی ها را می دیدم که یواشکی پیاده می شدند 
و بلیت را به راننده نمی دادند! استدلالشان این بود که ما از دولت طلبکاریم
و این قدر حق ما را خورده اند که حالا داریم ذره ای را پس می گیریم و ای بابا! نمی
دانی کجاها دارند چقدر می خورند و این چیزی نیست در برابر بخور بخورها و ...

خیلی هایمان خودمان را از بیت المال طلبکار می دانیم.

کارمند ساده ای بود در یک اداره فرهنگی معمولی و کم خاصیت، می گف
روال اداری ثبت نام دانشجویان قبولی جدید (کنکور فراگیر) به شرح ذیل می باشد:✅1- ثبت نام اینترنتی در سامانه گلستان✅2- ثبت نام حضوری در دانشگاه محل قبولی و تحویل اصل مدارک به دانشگاه✅3- پرداخت شهریه ثابت ترم یک✅4- انتخاب واحد ترم یک✅5- شرکت در کلاسهای ترم✅6- پرداخت شهریه دانشپذیری (احتمالا در اردیبهشت ماه)✅7- پرداخت شهریه متغیر ترم (در اواخر ترم)✅8- انتخاب حوزه آزمون  در اردیبهشت ماه (انتخاب هر شهر دلخواه)✅9- کارت ورود به جلسه آزمون✅10- امتحانات پا
مشارکت در ساخت املاک تهران و شهرستان با عقد قرارداد رسمی

همانطور که از اسم واژه مشارکت در ساخت مشخص است مشارکت به معنی انعقاد قرارداد محضری می باشد که در آن مالک ملک قدیمی یا کلنگی خود را در اختیار پیمانکار (سازنده) قرار میدهد تا ملک توسط وی ساخته شود. املاک معمولا در قالب آپارتمان، ملک اداری، پاساژ و مغازه ساخته می شود؛ در این نوع مشارکت هر دو طرف معامله سود خوبی بدست خواهند آورد در نظر داشته باشید که تامین هزینه های ساخت مانند پول کارگر،
دستگاه ویبره پولیش و پرداخت کاری به دو نوع تقسیم بندی می شود :
دستگاه ویبره کروی تک موتور است و در وسط دستگاه لنگی قرار دارد . به دلیل این که در وسط دستگاه لنگی قرار دارد نمی توان برای قطعات و ابعاد بزرگ استفاده نمود و برای قطعاتی استفاده می کنند که قطعات خیلی بزرگ نباشند .
دستگاه ویبره مکعبی دارای دو موتور است . از این دستگاه برای قطعات بزرگ استفاده می شود مثل سطل های برنجی و فریم آینه .
کاربرد دستگاه های پولیش و پرداخت کاری:
از این دستگاه ها بر
با سلام
به اطلاع متقاضیان شرکت در دوره‌های آموزشی عملی تعمیرات تجهیزات پزشکی می‌رساند;
پرداخت هزینه دوره‌های آموزشی از طریق درگاه پرداخت الکترونیک در همین وبلاگ انجام خواهد شد, لذا خواهشمند است قبل از پرداخت وجه جهت مشخص کردن وضعیت بدهی و زمان پرداخت بدهی, هماهنگی‌های لازم را با
نماینده ثبت نام دوره‌ها آقای سجاد امینی(Telegram ID:@sajadaminy) به عمل آورید.
تعرفه پرداخت هزینه ها برای دانشجویان دانشگاه میبد طبق متن تفاهم نامه با آموزشگاه فنی و حرف
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ در
دیدار مسئولان و کارگزاران نظام با تأکید بر ضرورت تقوای مسئولان بویژه در
«رسیدگی به امور مردم، رعایت بیت‌المال و اجتناب از اشرافیت» به بیان وظایف
اساسی مسئولان سه قوه برای حل مشکلات اقتصادی و رونق تولید پرداختند. ایشان همچنین به مسائل داخلی کشور و شرایط مذاکره با آمریکا هم اشاره کردند.
ادامه مطلب
پویش تجارت پارسه نوین آینده

شرکت تجارت پارسه نوین فعالیت خود را از سال 1386 با هدف ارائه و توسعه خدمات نوین آغاز کرد و در سال 1398 به ثبت رسید.تجارت پارسه نوین با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در زمینه طراحی و توسعه سیستم‌های منسجم پرداخت و ایجاد ساختاری بر پایه فناوری‌های امنیتی روز دنیا، موفق به ورود به حوزه پرداخت الکترونیک شد و با عرضه خدمات با کیفیت و به‌روز، سهم مناسبی از بازار پرداخت کشور در زیرحوزه‌های مختلف به دست آورد. 
با توجه به فن
ارزش هر کس به اندازه چیزی است که آن را نیکو می داند.(امام علی علیه السلام)بعضی تمام عمر به دنبال پول و طلا هستندپول یک کاغذ است و طلا هم هر چه باشد یک سنگ استپس ارزش چنین کسی به اندازه یک کاغذ یا یک تکه سنگ است.و ارزش کسی که به دنبال شکم است به اندازه خوراکی که می خوردیعنی چند سیب و گلابی و تکه ای گوشت که حیوانات نیز به دنبالش هستند.برخی هم به دنبال شهوترانی هستند. بعضی حیوانات در شهوترانی از انسان قوی ترند بنابراین ارزش کسی که تمام تلاشش به دنبا
در مقاله مطالبه مهریه توسط وکیل دادگستری به موارد زیادی در مورد درخواست مهریه از سوی بانو خواهیم پرداخت . برخی از این نکات شامل مسائلی است که شاید بهتر باشد طرفین پیش از تعیین و ثبت مهریه از آن با خبر بوده و در آگاهی کامل به انتخاب نوع مهریه بپردازند . در این مقاله خواهیم گفت که مهریه از انواع مختلفی برخوردار است که در هنگام مطالبه ی آن با توجه به اینکه از کدام نوع است می توانید مهریه را به اجرا بگذارید . همچنین وابسته به نوع طلاق خود و نوع مهر
بسم‌الله الرحمن الرحیم
در میان رفقا و فامیل ، بطور کلی در میان افرادی که با آنان ارتباط داشت،افرادی بودندکه ،ازخوردن مال حرام،نزول و بیت المال و حق کارگر و...ابایی نداشتند،بدون هیچ انتقاد واعتراضی روابط گرمی باانان داشت،
روزی شنیدم که از اوضاع کشور و...انتقاد می‌کند و از فساد موجود می‌نالد و....
به او گفتم
توکه سرسفره افرادی می‌نشینی که جز به شکم و زیر شکم خود فکر نمیکنند،و کوچکترین اعتراضی هم به آنها نمی
پرداخت کاری آهن در گروه پرداخت کاری فلزات برلیان توسط پیشرفته ترین دستگاه ها صورت میگیرد .عواملی از جمله مواد اولیه , ضخامت محصول و نوع متریال بر روی کیفیت برش لیزری فلزات موثر هستند .
الکتروپولیش در پرداخت کاری آهن به چه معناست ؟
به صاف و براق کردن سطح چیزی که باعث بهبود و اصلاح ظاهر آن شی میباشد الکتروپولیش میگویند .برای داشتن لبه برش تمیز و دقیق،بهتر است که ورقه‌های فلز تمیز و عاری از زنگ زدگی یا چربی باشند . همچنین این فرآیند زبری‌های ف
بسم‌الله الرحمن الرحیم
شهردار ایلام و سفر به خارج از کشور و دفاع از خود که نیاز داشتم استراحت کنم
سؤال
چقدر حقوق می‌گیرند که می‌توانند پس انداز کنند و به خارج از کشور بروند؟
ساده زیستی مسئولان که بخاطر آن انقلاب کردیم و جنگیدیم و مقاومت کردیم چه شد؟مبارزه با اشرافی گری و تجمل گرایی!!!!
نهج‌البلاغه در زندگی اینان چه نقشی بازی میکند؟
آیا همه کارمندان شهرداری ایلام توان مسافرت خارج از کشور را دارند؟؟؟
حضرت
1) یک ضرب المثل معروف است که می گوید "تر و خشک با هم می سوزند" در بحث اغتشاشات خیابانی به بهانه اعتراض به گرانی بنزین ، هم آنهایی که به حسن روحانی رأی داده بودند ( با وعده آزادی بیان و ...) و هم آنهایی که بی تفاوت بوده و در انتخابات شرکت نکردند ، مال و اموالشان از بین رفت و هم آنهایی که به وی رأی نداده بودند (بیت المال متعلق به همه مردم بوده است)
2) هیچ برهه ای از تاریخ ، اینقدر به اماکن مرتبط با ایران در کشورهای خارجی تعرض صورت نمی گرفت. به برکت دولت حس
با سلام 

دانش آموزانی که از سال تحصیلی گذشته مانده حساب دارند لطفا جهت پرداخت شهریه مانده خود به مدرسه مراجعه و پرداخت نمایند . در غیر اینضورت هیچگونه خدماتی از مدرسه ارائه نخواهد شد. تعداد این افراد 17 نفر می باشد !!!!!

نخبگان برتر
پویش تجارت پارسه نوین آینده

شرکت تجارت پارسه نوین فعالیت خود را از سال 1386 با هدف ارائه و توسعه خدمات نوین آغاز کرد و در سال 1398 به ثبت رسید.تجارت پارسه نوین با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در زمینه طراحی و توسعه سیستم‌های منسجم پرداخت و ایجاد ساختاری بر پایه فناوری‌های امنیتی روز دنیا، موفق به ورود به حوزه پرداخت الکترونیک شد و با عرضه خدمات با کیفیت و به‌روز، سهم مناسبی از بازار پرداخت کشور در زیرحوزه‌های مختلف به دست آورد. 
با توجه به فن
پرداخت کاری آهن در گروه پرداخت کاری فلزات برلیان توسط پیشرفته ترین دستگاه ها صورت میگیرد .عواملی از جمله مواد اولیه , ضخامت محصول و نوع متریال بر روی کیفیت برش لیزری فلزات موثر هستند .
الکتروپولیش در پرداخت کاری آهن به چه معناست ؟
به صاف و براق کردن سطح چیزی که باعث بهبود و اصلاح ظاهر آن شی میباشد الکتروپولیش میگویند .برای داشتن لبه برش تمیز و دقیق،بهتر است که ورقه‌های فلز تمیز و عاری از زنگ زدگی یا چربی باشند . همچنین این فرآیند زبری‌های ف
در این مقاله روندهایی که به طور کلی تاثیر قابل‌توجهی در صنعت پرداخت داشته‌اند را بررسی می‌کنیم و سپس نگاه ویژه‌ای به آن دسته از روندها خواهیم داشت که در سال جاری ادامه یافته‌‌اند.

افزایش سطح انتظارات مشتریان در حوزه سرویس‌های ارزش افزوده، بالا رفتن میزان رقابت با حضور فین‌تک‌ها، تکنولوژی‌های جدید پرداخت و چشم‌انداز نظارتی همواره در حال تغییر منجر به توسعه اکوسیستم پرداخت باز و تعاملی شده است. انتظار می‌رود این اکوسیستم جدید تعام

پرداخت تا سقف 300 میلیون ریال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا به بیماری سرطان
پرداخت تا سقف 200 میلیون ریال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا به یکی از امراض خاص یا اعضای اصلی بدن
پرداخت تا سقف 50 میلیون ریال به صورت بلاعوض در هر سال یک بار بعنوان هزینه پزشکی بیمارستانی در صورت حادثه
پرداخت فوت عادی تا سقف مبلغ 4 میلیارد ریال و فوت بر اثر حادثه تا سقف 5 میلیاردریال
پرداخت غرامت نقص عضو و ازکارافتادگی دائم کلی و جزئی تا سقف 1 میلیارد ریال
پوشش معافیت از پ
توضیحات فایل:
دانلود جزوه حسابداری حقوق و دستمزد کاربردی
دانشجویان و کاربران گرامی ، در این بخش جزوه حسابداری حقوق و دستمزد کاربردی سال ۱۳۹۸ در ۵۸ صفحه آماده دانلود شده است.در صورت نیاز می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمائید.
فهرست مطالب جزوه حسابداری حقوق و دستمزد کاربردی:
پیشگفتار
بخشنامه حداقل دستمزد ۱۳۹۸
تعریف کارگر ماده قانون کار ۱
تعریف کارفرما ماده ۳ قانون کار
تعریف کارگاه ماده ۴ قانون کار
تعریف قرارداد کار ماده ۷
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: افرادی که تا پایان سال ۹۸ بخشی از مبلغ اقساط معافیت قانون جریمه مشمولان غایب را پرداخت کرده اند، درسال ۹۹ برای پرداخت بقیه مبلغ جریمه مهلت دارند.
---http://net3nter.blog.ir
مشاهده مطلب در کانال
یکی از ساده‌ترین معیارهایی که می‌شود برای خرید بیمه بدنه در نظر گرفت این است که در برابر پرداخت چقدر حق بیمه، شرکت بیمه چه مقدار خسارت می‌پردازد. محاسبه بیمه بدنه در شرکت‌های مختلف می‌تواند متفاوت باشد و همچنین رویکرد شرکت‌های بیمه در برابر پرداخت خسارت هم می‌تواند یکسان نباشد. اگر بخواهیم مثالی بزنیم برای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ که ارزش حدودی آن در بازار حدود ۱۰۰ میلیون تومان باشد یکی از بیمه‌های همکار با حق بیمه حدود ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار توما
وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: ۵۰۰ دلار

واریز سود: دستی
مجموع برداشت ما: ۱۹۵٫۳۰ دلار

شروع پروژه: ۵۰ روز پیش
مجموع سود ما: ۱۹۵٫۳۰ دلار

مانیتور شده: ۵۰ روز
آخرین پرداخت: ۱۳۹۸٫۱۱٫۰۷

حداقل سرمایه گذاری: ۲۵ دلار
رده بندی ادمین: ۱۰ از ۱۰

پاداش معرفی: ۳%
پرداخت می‌شود
حساب های مورد قبول: پرفکت مانی، بیت کوین، دوج کوین
پلن ها: ۰٫۳۳% تا ۰٫۶۷% روزانه برای ۳۰ تا ۱۸۰ روز (بازگشت سرمایه آخر دوره)
بدعت حسنه ایرانی
منبع: سی سال پس از پیامبر. دکتر محمدعلی موحد. مجله بخارا. شهریور97
در زمان پیامبر و ابوبکر، غنایم جنگی بین مسلمین تقسیم می شد. اما از زمان عمر، گسترش سرزمین های تحت حکومت مسلمین، سازوکارهای جدیدی را ضروری می ساخت. عمر به هدایت ایرانیان، به کار تاسیس دیوان و دفتر پرداخت. دو نوع دیوان یکی " دیوان العطا" و دیگر "دیوان خراج" یا همان بیت المال، حساب دخل و خرج حکومتی را نگاه می داشت. پس از تصرف اراضی شام و عراق عده ای به مانند غنایم، رای
در هر سال رئیس جمهور یک شعاری با توجه بر اوضاع کشور میگذارد ک امسال شعار ما:رونق تولید است.
رونق تولید یعنی چه؟
رونق تولید در کل به معنی اهتمام دستگاه قضا به برخورد به ویژه خواری.اقازادگی.سوءاستفادهایی که توسط برخی از صاحبان قدرت یا وابستگان آنها در جهت تاراج ثروت های ملی و بیت المال مسلمین انجام میگردد و موجب برهم خوردن بازار و رقابت صحیح میشود
ادامه مطلب
قوانین و مقررات شرکت تکسو 

شرایط عمومی:
بند یک- شرکت هیچ‌گونه تعهدی نسبت به پرداخت خسارات مستقیم یا غیر مستقیم ناشی از تخلف مشاوران فروش به خریداران را نداشته و مشاور متخلف تمامی مسئولیت‌های حقوقی یا کیفری ناشی از تخلف خود را بر عهده دارد. جمله‌ای از موارد تخلف عبارتند از:
1- اطلاع رسانی نادرست درباره کالاها و خدمات شرکت که باعث اغفال خریداران گردد.
2- هر گونه اهمال در تهیه اطلاعات لازم و معرفی و ارائه موارد آموزشی و پشتیبانی.
3- انتساب ال
 initiative Q ( توکن q ) چیست ؟
شبکه پرداخت مدرن با تمرکز بر ایجاد یک سیستم پرداخت جهانی جدید به جای کارتهای اعتباری (پی پال – مسترکارت – ویزاکارت و . . . )
با ثبت نام رایگان در این ایردراپ می توانید تا 16000 عدد توکن Q ( معادل 16 هزار دلار $ ) بدست بیاورید.

در صورت موفقیت این پروژه قیمت هر Q در فاز نهایی آن یک دلار $ خواهد شد.

همانطور که می دانید ( پی پال ، مستر کارت و ویزا کارت ) سه شرکت جهانی پرداخت هستند که بعد از دهه 50 میلادی شروع به کار کردند و در حال حاض

از جمله مشکلاتی که افراد در حین معاملات خود با چک با آن مواجه می شوند این است
که اطلاعات کافی در زمینه شرایط برگشت زدن چک را ندارند
و اینکه وجود چه عواملی برگشت زدن چک را قطعی می کند؟

توضیحات لازم در اینباره را در مطلب زیر به طور کامل بیان خواهیم کرد:
در صورتی که موارد زیر رخ دهد بانک برای پرداخت مبلغ چک مجاز نخواهد بود
و بدین ترتیب با درخواست دارنده ی چک، گواهی عدم پرداخت چک را صادر خواهد کرد:

_ در صرت کافی نبودن مبلغ موجودی حساب و همی
قانون پرداخت خسارت بیمه 

آیا میدانید: مؤسسه بیمه باید بعد از دریافت کلیه مدارک مربوط به خسارت حداکثر ظرف مدت ۳۰ روز، مدارک را بررسی و نتیجه را اعلام نماید و در صورت احراز عدم استحقاق دریافت خسارت مراتب را همراه با ذکر دلایل به طور مکتوب به بیمه‌گذار یا زیان دیده اعلام نماید و در صورت قبول خسارت، مؤسسه بیمه موظف است حداکثر ظرف مدت ۱۵ روز پس از قبول خسارت آن را پرداخت نماید. در مواردی که پرداخت خسارت پس از تکمیل مدارک مثبته از سوی بیمه‌گر،
وقتی قراردادی منعقد می شود که موضوع آن انجام کار یا ساختن چیزی است؛ همیشه این تردید وجود دارد که شاید متعهد به قول خود وفا نکند، یا در انجام تعهد تاخیر داشته باشد. همچنین این احتمال هم وجود دارد که پس از اجرای قرارداد مشخص شود که در عملیات و کار انجام شده نواقصی موجود است.
مطمئناً در این موارد شرط جبران خسارت، چاره ساز است. اما این خسارت از کجا باید تامین و پرداخت شود؟
اگر شما پس از وقوع تخلف از ناحیه متعهد، به دادگاه مراجعه کنید، به اصل پول خو
در پی استقبال دوستان از سایت های خارجی پرداخت کلیکی، امروز برای اولین بار با یک سایت پرداخت کلیکی آشنا می شویم که ایرانی است و مشابه سایت های پرداخت کلیکی خارجی است و برای پرداخت هایش به کاربران از ارز دیجیتال داگ کوین استفاده می کند و تنها سایت فارسی کلیکی است که به جای ریال از ارز دیجیتال استفاده می کند.
ادامه مطلب
احتراماً قانون فوق الذکر بیان می‌دارد؛
بعد از ثبت غیرقابل پرداخت بودن یا کسری مبلغ چک در سامانه یکپارچه بانک مرکزی، این سامانه مراتب را به صورت بر خط به تمام بانکها و موسسات اعتباری اطلاع میدهد. پس از گذشت 24 ساعت کلیه بانکها و موسسات اعتباری حسب مورد مکلفند تا هنگام رفع سوء اثر از چک، محرومیت‌ها و محدودیت‌های احصاء شده در ذیل ماده یاد شده را نسبت به صاحب حساب اعمال نمایند.

محرومیت و محدودیت‌های اجرایی شامل موارد ذیل می‌باشند؛
الف - عدم
غرق در افکار خود در بیکراندلخورم از حال و روزِ حاکمانرفته اند دنبال ثروت مانده امغرقِ تردید و حواشی های آندل سپردم دست نااهلان ولی،شد خیانت پاسخم از سویشانداده بودند وعده ی خدمت به خلقکرده بودم باور آن را دوستانبا صداقت اهلِ باور بوده امشد ندامت حاصل تعریفشانعدّه ای هم پاک و خوب و سالمندنیست حرفم رو به خوبان بیگماندر پشیمانی تمامِ لحظه هابوده اند آتش ندیدم هُرمِشانشد کنون رو دست‌ها از سوی حقبرده بیت المال را غارت کنانظاهراً اهل دیانت بو
 قرص تستوسترون چیست و موارد مصرف آن
قرص تستوسترون (Testosterone) از
داروهای افزایش دهنده هورمون تستوسترون در بدن آقایان است. تستوسترون در
اشکال دارویی مثل قرص و آمپول وجود دارد تستوسترون
از جمله هورمون‌های مهم بدن است که میزان آن در مردان چندین برابر زنان
است. این هورمون از اصلی‌ترین هورمون‌های جنسی به شمار می‌رود که با کاهش
آن در بدن قطعا فرد دچار مشکلاتی می‌گردد. امروزه برای جبران کمبود این
هورمون داروهایی با عنوان آمپول
خدمات پرداخت حق بیمه

خدمتی دیگر جهت ایرانیان مقیم خارج از کشور
پرداخت حق بیمه (تامین اجتماعی) و یا سایر بیمه های عمر پس انداز  شخص ثالث و ...... بدون نیاز به حضور صاحب بیمه بصورت مستمر و در تایم مقرر

خدمات پرداخت حق بیمه ایرانیان خارج از کشور
در صورت لزوم این موسسه اقدام به اخذ فیش پرداختی از شعبه صادر کننده و سپس پرداخت آن مینماید 
شماره تماس 00982188656470
نامه رحیم پورازغدی در نقد اشرافی گری: کاسه صبر فرزندان خمینی لبریز شده/عصر قیام علیه مدیریت غرب‌زده فرا‌ رسیده/ کجاست شیخ خلخالی ...؟ آیا
این روا بود که فرزندان تحصیل کرده و از جنگ برگشتۀ خمینی (ره)،بی‌کار و
گرسنه و بی‌جفت‌وخانمان در کوچه‌ها بگردند و این لقمه‌حرامان به اندازه
کمربندی از اسکناس که به دور کره زمین بکشند،از بیت‌المال این محرومان و
انقلاب‌شان به صورت‌های مختلف سرقت کنند؟
ادامه مطلب
نحوه پرداخت درفروشگاه کُرنو:
کُرنو جهت پرداخت مبلغ توسط مشتری از دو شیوه پرداخت در محل و همچنین پرداخت به صورت اینترنتی را فعال نموده است.
تحویل درب منزل:
مشتری می توان با تکمیل فرم سفارش کالای خود را درب منزل تحویل گرفته و پس از بررسی صحت فیزیکی کالا مبلغ آن را به صورت نقدی یا از طریق دستگاه POS یا از طریق اپلیکشن های رایج بانکی به صورت کارت به کارت پرداخت نماید.
همکاران ما در فروشگاه کؤنو بلافاصله پس از دریافت سفارش با شما تماس گرفته و هماهنگ
بوی بد دهان را می توان به موارد واقعی و غیر واقعی تقسیم کرد. 85 درصد موارد بوی بد دهان واقعی است، به این معنی که از داخل دهان می آیند. موارد باقیمانده به دلیل اختلالات مری، بینی، گلو، سینوسها، ریه ها یا معده اتفاق می افتد. آنها به ندرت به دلیل شرایط پزشکی اساسی مانند کتواسیدوز یا نارسایی کبد ایجاد می شوند. موارد غیرواقعی زمانی اتفاق می افتد که فرد احساس بوی بد دهان کند، که توسط شخص دیگری قابل تشخیص نیست.

ادامه مطلب
با سلام خدمت کاربران گرامی, شما می توانید با پرداخت مبلغ ۵۰ هزار تومان به تمامی پکیج هایی زیر دسترسی داشته و دانلود نمایید.
 توجه…. توجه
بعد از پرداخت رسید را برای ما به ایدی : ramazan1397 ارسال نموده
سپس لینک کانال محصولات پایین را بصورت یکجا دریافت کنید… در ضمن دانلود همه محصولات پایین فقط از تلگرام میباشد
توجه: تمامی موارد لیست شده در بالا… همه همه با هم …فقط با پرداخت ۵۰٫۰۰۰ هزار تومان
فقط بر روی لینک خرید فایل کلیک کنید… پس از پرداخت بلافاص
مدتی است که وزارت راه سیستم پرداخت عوارض را در اتوبان های تهران-قم ، تهران-قزوین ، تهران-ساوه و قزوین-زنجان به روش الکترونیکی تغییر داده است. روال کار به این صورت است که شما باید پیش از آغاز سفر از طریق سامانه های اینترنتی برای پرداخت الکترونیکی عوارض(ETC) اقدام کنید. با عبور از عوارضی پلاک خودرو شما ثبت می شود و اگر عوارض را پرداخت نکرده باشید تا 72 ساعت فرصت دارید که مبلغ را واریز کنید. پس از پایان فرصت اگر هنوز عوارض شما پرداخت نشده باشد جریمه
پرداخت سود تضمینی و سود مشارکتی به اندوخته بیمه‌نامه
امکان پرداخت مبلغی به صورت سپرده اولیه د رابتدای بیمه‌نامه برای افزایش میزان سرمایه‌گذاری
امکان تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر توسط خود فرد
امکان دریافت تخفیف در خرید برخی از بیمه‌نامه های دیگرشرکت بیمه پاسارگاد از جمله بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه آتش سوزی پاسارگاد و … برای دارندگان بیمه عمر پاسارگاد
داشتن معافیت مالیاتی اندوخته و سرمایه بیمه عمر
داشتن پوشش حادثه در بیمه عمر
ا
#راههای_اثبات_جنایت
راه های ثبوت قتل دردادگاه؛اقرار،شهادت ،قسامه،علم قاضی است.
قصاص ودیه با«سوگند»نیزقابل اثبات است.

أرش وضرروزیان ناشی از جرایم نیز با«سوگند»اثبات می شود.
لوث و قسامه
قسامه برای اثبات محکومیت یا برائت از ارتکاب جنایت ویااثبات نوع جنایت به کار می رود.
درصورتی که اصل جنایت به طریق دیگری غیر از قسامه ثابت شده باشد، قسامه برای اثبات نوع و خصوصیات جنایت مورداستفاده قرار می گیرد.
✍قسامه عبارت از سوگندهایی است که درصورت فقدان
مدیر اداره ثبت اسناد و املاک بوشهر گفت: از یک میلیون و ۷۹۸ هزار و ۹۸۳ متر مربع اراضی ملی از ابتدا تا پایان سال ۱۳۹۸ مقدار یک میلیون و ۵۸۴ هزار و ۹۵۶ متر مربع در سیستم کاداستر جانمایی شده که معادل ۸۸ درصد است. 

کارگروه ملی مطالبه گری طرح کاداستر، به گزارش خبرگزاری میزان، سعید محوری ضمن تأکید بر وظایف قانونی سازمان‌های متولی زمین در راستای حفظ و حراست از اراضی ملی گفت: خوشبختانه اراده واقعی و همگانی برای حفظ و نگهداری منابع ملی در استان بوشهر
⚠️❗️پرداخت به موقع اقساط بیمه زندگی و تأمین آتیه خود را همواره در اولویت قرار داده و بر کلیه امور زندگی ترجیح دهید❗️
مطابق قوانین جاری بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، در صورت تأخیر بیش از ۳۰ روز در پرداخت قسط حق بیمه از تاریخ سررسید
❗️۱- کلیه پوششهای فوت ، حادثه ، نقص عضو ، از کار افتادگی ، بیماریهای خاص ، هزینه های پزشکی حادثه ، تکمیل درمان و آتش سوزی منزل مسکونی متوقف میگردد
❗️۲- در صورت تاخیر در پرداخت اقساط ، سود شما ثابت مانده و عد
با سلام خدمت کاربران گرامی, شما می توانید با پرداخت مبلغ ۵۰ هزار تومان به تمامی پکیج هایی زیر دسترسی داشته و دانلود نمایید.
 توجه…. توجه
بعد از پرداخت رسید را برای ما به ایدی : ramazan1397 ارسال نموده
سپس لینک کانال محصولات پایین را بصورت یکجا دریافت کنید… در ضمن دانلود همه محصولات پایین فقط از تلگرام میباشد
توجه: تمامی موارد لیست شده در بالا… همه همه با هم …فقط با پرداخت ۵۰٫۰۰۰ هزار تومان
فقط بر روی لینک خرید فایل کلیک کنید… پس از پرداخت بلافاص
دسته: روانشناسی
بازدید: 5 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 625 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 26
پاورپوینت روش درمانی cbt در درمان لکنت زبان دارای 26 اسلاید (ویژه رشته های روانشناسی) با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد
قیمت فایل فقط 16,500 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.
پرداخت و دانلود

پاورپوینت روش درمانی cbt   در درمان لکنت زبان
پاورپوینت روش درمانی cbt در درمان لکنت زبان دارای 26 اسلاید (ویژه رشته های روانش

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها